Reklam Alanı

Avrasya Tweet'leri..

Sevgili blog :)), uzun bir aradan sonra yine sizlerle, pardon seninle birlikteyiz..bu sefer kararlıyım seni çok fena yazıcam ve çizicem hayatımın bundan sonra ki döneminde..tabi bu süre zarfında sana uğramadığım uzun zaman aralıkları olabilir , ama her geldiğim de adına yakışır bilgiler paylaşmaya çalışacağım seninle söz...
Bugün kü konumuz yine ve yine Avrasya :)))
Avrasya Maratonu konusuna daha önce seninle bir giriş yapmıştık Vol-1 diye..yine Avrasyadan bahsedicem bu post'ta.. ne bu Avrasyadan çektiğim deme,şu an elimde ki elle tutulur gözle görülür meslek adına bana birşeyler katacak olan ve en saygı değer iş bu çünkü bu aralar.. 
Bu yıl ki Maratonun organizasyonu ve sponsorlar ile olan ilişkilerin konu aldığı bir değerlendirmem olacak inşallah yakın bir süre zarfında.. ama ondan önce seninle Maraton için verdiğimiz bütün emeklerin karşılığı olduğuna inandığım, okuduğumda bende içten bir tebessüm oluşturan halkın tamamının olmasa bile twitter aleminin Maraton ile ilgili nabzını gösteren Tweet'leri paylaşıcam.. 3.sayfada ki 3.yoruma dikkat lütfen :)))


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder